«Діана. Справжня історія з її вуст» Ендрю Мортон

«Діана. Справжня історія з її вуст» Ендрю МортонНазва: Діана. Справжня історія з її вуст
Автор: Ендрю Мортон
Рік видання 2024
Жанри: Біографії і Мемуари
ISBN: 9786175221761
Фрагмент

Про книгу «Діана. Справжня історія з її вуст» Ендрю Мортон

Книга “Діана. Справжня історія з її вуст” Ендрю Мортон — це глибоке занурення у життя та душу однієї з найвидатніших особистостей XX століття, принцеси Уельської, леді Діани Спенсер. Відверті інтерв’ю, які вона дала за шість років до своєї трагічної загибелі, розкривають перед читачем всю правду про себе.

Діана мріяла про щось більше, ніж просто королівський статус. Вона бажала бути королевою сердець, і ця мрія здійснилася. В книзі автор намагається розкрити істинний образ цієї виразної особистості, наділеної неймовірною добротою та співчуттям.

Сповідь “народної принцеси”, яка звучить з її власних вуст, переповнена теплими спогадами рідних і друзів. Ця книга — це шлях у світ честі, доброти і безмежної бажання бути корисним людям, що стало найбільшою спадщиною Діани.

А докладніше ви дізнаєтесь про життя та думки принцеси, яка завжди залишиться у серцях мільйонів, прочитавши цей захоплюючий роман.


На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете читати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу «Діана. Справжня історія з її вуст» Ендрю Мортон у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Скачати безкоштовно книгу українською «Діана. Справжня історія з її вуст» Ендрю Мортон

Ua-Book
Додати коментар