“Залізна евакуація” Андрій Пермяков

"Залізна евакуація" Андрій ПермяковНазва: Залізна евакуація
Автор: Андрій Пермяков
Рік видання 2022
Жанри: Історії з життя, Книги про війну, Українська публіцистика, Публіцистика, Біографії і Мемуари
ISBN: 9786179527616
Фрагмент

Про книгу “Залізна евакуація” Андрій Пермяков

Ця книга задокументованих історій залізничників, залізних героїв. Автор спілкувався з кожним з героїв, втілював їх емоції, відчував, як б’ється їхнє серце, як дрижить їхній голос, коли вони розповідають.

Серед історій, які розповідає автор, представлена історія машиніста залізничного водопостачання Андрія Сьомака, який провів на роботі 31 добу на початку повномасштабного вторгнення.

На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете читати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу “Залізна евакуація” Андрій Пермяков у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Скачати безкоштовно книгу українською “Залізна евакуація” Андрій Пермяков

Ua-Book
Додати коментар