Аудіокнига «Червона Шапочка» Шарль Перро

Аудіокниги «Червона Шапочка» Шарль ПерроНазва: Червона Шапочка
Автор: Шарль Перро
Жанри: Дитяча проза, Дитячі пригоди, Зарубіжні дитячі книги, Казки
Тривалість: 00:07:30
Слухати книгу

Про аудіокнигу «Червона Шапочка» Шарль Перро

Аудіокнига «Червона Шапочка» – це казка, яку написав французький письменник Шарль Перро. Вона була вперше опублікована в 1697 році і стала однією з найвідоміших казок світу. У цій аудіокнизі використана сучасна українська мова і прочитана українською акторкою.

Казка розповідає про дівчинку, яка одного дня пішла до своєї бабусі з червоними капцями і шапкою. На дорозі до бабусі вона зустріла Вовка, який запропонував їй піти на ягоди. Відмовитися від запрошення дівчинка не змогла і пішла з Вовком. Але Вовк обманув її і напав на бабусю, а потім і на саму Червону Шапочку. На допомогу дівчинці прийшов мисливець, який вбив Вовка і врятував обох жінок.

Аудіокнига чудово передає атмосферу казки, яка завжди була популярною серед дітей і дорослих. Історія має чітку мораль, яка полягає в тому, що потрібно бути обережним і не довіряти незнайомим. Читання виконане з великою увагою до деталей і з гарним настроєм, що робить цю аудіокнигу ідеальною для слухання з дітьми.

На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете слухати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу «Червона Шапочка» Шарль Перро у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Ua-Book
Додати коментар