Аудіокнига «Останнє бажання» Анджей Сапковський

Аудіокниги «Останнє бажання» Анджей СапковськийНазва: Останнє бажання
Автор: Анджей Сапковський
Жанри: Фентезі, Бойове фентезі, Героїчне фентезі
Тривалість: 09:17:07
Слухати книгу
 
 

Про аудіокнигу «Останнє бажання» Анджей Сапковський

Перше оповідання про пригоди Відьмака. Геральт прибуває в столицю Тимерії Визиму у пошуках роботи. У першій ж корчмі подорожнього зустрічають, м’яко кажучи, не дуже привітно. До того ж Відьмаки – не чарівники, вони мають особливу спеціалізацію і специфічний «кар’єрний шлях».

В описаному світі після суміщення сфер в людське суспільство просочилися реліктові істоти: перевертні, вампіри, дракони і т.д. Спеціально створені з відібраних в дитинстві хлопчаків, відьмаки – покликані захищати людей від цих небезпечних реліктових істот. Геральт мандрує по селах і вбиває небезпечних монстрів за гроші. У народі Відьмаки не користуються повагою і шаною, їх боятися і побоюються…

На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете слухати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу «Останнє бажання» Анджей Сапковський у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Ua-Book
Додати коментар