«Пропаганда 2023. Інформаційні війни під час російської агресії» Ален Бобров

«Пропаганда 2023. Інформаційні війни під час російської агресії» Ален БобровНазва: Пропаганда 2023. Інформаційні війни під час російської агресії
Автор: Ален Бобров
Рік видання 2023
Жанри: Соціальна психологія
ISBN: 978-617-551-390-3
Фрагмент

Про книгу «Пропаганда 2023. Інформаційні війни під час російської агресії» Ален Бобров

В книзі “Пропаганда 2023. Інформаційні війни під час російської агресії” Ален Бобров розкриває найпоширеніші стратегії та техніки пропаганди, які використовувалися під час конфлікту в Україні. Він детально аналізує приклади воєнної пропаганди, яка мала мету вплинути на свідомість громадян і змінити їхню позицію.

Ця книга стане незамінним джерелом інформації для маркетологів, журналістів, працівників PR, політиків та всіх, хто цікавиться сучасними масовими комунікаціями. Але головне — вона буде корисною для кожного, хто бажає розуміти, як працює пропаганда та як захистити себе від її впливу.

Читайте “Пропаганда 2023. Інформаційні війни під час російської агресії” Алена Боброва, щоб краще зрозуміти складні процеси, що відбуваються в світі інформаційних технологій та впливу на суспільство.


На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете читати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу «Пропаганда 2023. Інформаційні війни під час російської агресії» Ален Бобров у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Скачати безкоштовно книгу українською «Пропаганда 2023. Інформаційні війни під час російської агресії» Ален Бобров

Ua-Book
Додати коментар