«Ідеальна дитина» Люсінда Беррі

«Ідеальна дитина» Люсінда БерріНазва: Ідеальна дитина
Автор: Люсінда Беррі
Рік видання 2023
Жанри: Психологічний триллер, Сучасна зарубіжна література
ISBN: 9786175481769
Фрагмент
Yakaboo Grenka

Про книгу «Ідеальна дитина» Люсінда Беррі

“Ідеальна дитина” Люсінда Беррі – це захоплююча книга про Крістофера і Ханну, щасливих подружжя, які мріють про дитину, але не можуть її мати. Все змінюється, коли шестирічна Джейні потрапляє в їхню лікарню. Для Крістофера це стає справжнім даром, і він відразу зближується з маленькою дівчинкою. Вони вирішують вдочерити Джейні, але навіть не підозрюють, як складною виявиться ця дитина.

Джейні не зовсім звичайна. Вона виявляється надзвичайно відданою Крістоферу, але її стосунки з Ханною стають все складнішими і тривожнішими. Ханна зненацька опиняється в складній ситуації, і вона не знає, як з нею впоратися. Тим часом, Крістофер відмовляється бачити справжню природу Джейні і встає на захист дитини.

Історія покладена в основу цієї книги, порушуючи питання про те, чи може маленька дівчинка стати центром всесвітнього хаосу? Як справжні батьки впораються з цим випробуванням? Чи зможуть вони врятувати свою родину?

“Ідеальна дитина” – це захоплива і вразлива книга, яка залишить вас в напруженні з кожною сторінкою. Подорожуйте разом з Крістофером і Ханною, долайте труднощі і розкривайте таємниці разом з ними, і, можливо, ви знайдете відповіді на питання про ідеальну дитину та справжню сім’ю.


На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете читати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу «Ідеальна дитина» Люсінда Беррі у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Скачати безкоштовно книгу українською «Ідеальна дитина» Люсінда Беррі

Ua-Book
Додати коментар