«Імперфекціоністи» Том Рахман

«Імперфекціоністи» Том РахманНазва: Імперфекціоністи
Автор: Том Рахман
Рік видання 2024
Жанри: Сучасна проза, Сучасна зарубіжна література
ISBN: 9786175221426
Фрагмент

Про книгу «Імперфекціоністи» Том Рахман

Книга “Імперфекціоністи” Тома Рахмана — це захоплююча подорож до світу журналістики, де кожен персонаж носить свої власні таємниці та бореться із власними демонами. Римська англомовна газета, яка здавалася невмирущою, починає шукати вихід із заплутаного клубка проблем, коли на порозі стає епоха Інтернету.

У цій книзі знайдете непередбачувані повороти, глибокі переживання та смішні ситуації, що розгортаються на фоні містичного Риму. Репортери та редактори, які так запально служать ідеї газети, виявляються затягнуті у власні особисті турботи та відносини, навіть не помічаючи, як швидко змінюється їхнє життя.

Це не лише історія про журналістику, але й про людські стосунки, мрії, реалізації та розчарування. Цей коктейль із глибини іронії, емоційної напруженості та гострого спостереження за життям зробить ваше читання неперевершеним. А що саме трапиться з кожним з героїв, ви дізнаєтесь тільки, прочитавши цей захоплюючий роман.


На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете читати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу «Імперфекціоністи» Том Рахман у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Скачати безкоштовно книгу українською «Імперфекціоністи» Том Рахман

Ua-Book
Додати коментар