«Фанат» Нік Горнбі

«Фанат» Нік ГорнбіНазва: Фанат
Автор: Нік Горнбі
Рік видання 2024
Жанри: Сучасна проза, Сучасна зарубіжна література
ISBN: 9786171505087
Фрагмент

Про книгу «Фанат» Нік Горнбі

Книга “Фанат” від Ніка Горнбі – це захоплива історія про музику, кохання та дорослішання, яка точно вразить ваші почуття.

Головний герой, Роб, керує музичним магазином у Лондоні і шукає сенс у своєму житті після розставання з коханою Лорою. Його життя звучить як осінній блюз без неї, але він намагається зрозуміти, де саме він зробив помилку у стосунках з жінками.

Разом із Робом ми переживаємо п’ять історій кохання, що завершились невдало, і разом із ним шукаємо відповіді на питання про власні помилки і неповторність кожного моменту життя.

“Фанат” – це не лише весела історія, але й філософське дорослішання, яке захопить вас своїми думками і відчуттями. Дізнайтеся, які ноти зазвучали у житті Роба, а докладніше про це ви дізнаєтесь, прочитавши цей захоплюючий роман.


На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете читати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу «Фанат» Нік Горнбі у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Скачати безкоштовно книгу українською «Фанат» Нік Горнбі

Ua-Book
Додати коментар