«Як убити свою сім’ю» Белла Макі

«Як убити свою сім'ю» Белла МакіНазва: Як убити свою сім’ю
Автор: Белла Макі
Рік видання 2023
Жанри: Сучасна проза, Сучасна зарубіжна література
ISBN: 9789669488404
Фрагмент

Про книгу «Як убити свою сім’ю» Белла Макі

Книга “Як убити свою сім’ю” Белли Макі – це захоплива та напружена історія про бажання помсти, втрату і пастку власного плану.

А докладніше ви дізнаєтесь, прочитавши цей захоплюючий роман, в якому головна героїня, Грейс, зазнає великого шоку, дізнавшись про свого багатого батька, який відкинув її матір у важкий час. Рішуча помститися, вона розпочинає безжальний план вбивства усіх членів його родини.

Але її плани виявляються далеко не такими простими, як вона спочатку думала. Потрапивши у в’язницю за злочин, якого вона не скоювала, Грейс змушена шукати способи виживання і втілення своїх планів в життя.

А що саме трапиться з Грейс і чи вдасться їй здійснити свою мету ви дізнаєтесь тільки, прочитавши цю захопливу книгу, яка не залишить вас байдужими.


На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете читати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу «Як убити свою сім’ю» Белла Макі у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Скачати безкоштовно книгу українською «Як убити свою сім’ю» Белла Макі

Ua-Book
Додати коментар