«44 розділи про чотирьох чоловіків» Бібі Істон

«44 розділи про чотирьох чоловіків» Бібі ІстонНазва: 44 розділи про чотирьох чоловіків
Автор: Бібі Істон
Рік видання 2023
Жанри: Сучасна проза, Сучасна зарубіжна література
ISBN: 9786178299255
Фрагмент

Про книгу «44 розділи про чотирьох чоловіків» Бібі Істон

Книга “44 розділи про чотирьох чоловіків” Бібі Істон – це захоплива історія про шлях жінки до розуміння себе і своїх відносин з чоловіками.

А докладніше ви дізнаєтесь, прочитавши цей захоплюючий роман, який розповідає про пригоди Бібі, її пошуки себе і щастя, а також про чотирьох непередбачуваних чоловіків у її житті. Від молодого панк-рокера до “правильного” Кена, кожен з них залишив свій слід у серці головної героїні.

А що саме трапиться з Бібі і її чотирьома чоловіками ви дізнаєтесь тільки, перейшовши сторінки цієї книги. Поглиблюючи зв’язок із кожним із них, вона вчиться розуміти себе і свої бажання, а також переосмислює своє минуле і майбутнє.

“44 розділи про чотирьох чоловіків” – це захоплююча подорож у світ жіночих емоцій і відносин, яка залишить вас враженими і задуманими.


На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете читати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу «44 розділи про чотирьох чоловіків» Бібі Істон у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Скачати безкоштовно книгу українською «44 розділи про чотирьох чоловіків» Бібі Істон

Ua-Book
Додати коментар