«Із лисиці — в даму» Їржі Кратохвіл

«Із лисиці — в даму» Їржі КратохвілНазва: Із лисиці — в даму
Автор: Їржі Кратохвіл
Рік видання 2023
Жанри: Сучасна проза, Сучасна зарубіжна література
ISBN: 9786177286935
Фрагмент

Про книгу «Із лисиці — в даму» Їржі Кратохвіл

Книга “Із лисиці — в даму” Їржі Кратохвіл — це захоплююча подорож у світ таємниць, інтриг та філософських роздумів. Роман розповідає про талановитого агента державної безпеки, який випадково зустрічає на своєму шляху привабливу офіціантку. Але чи все так просто, як здається на перший погляд? А що, якщо за маскою загадкової жінки ховається не та, за ким вона себе видає?

А докладніше ви дізнаєтесь про цю захоплюючу історію, прочитавши роман. Що саме трапиться з головним героєм, які таємниці розкриються і які випробування вони зустрінуть на своєму шляху, ви дізнаєтеся тільки, відкривши сторінки цієї захопливої книги.

“Із лисиці — в даму” — це не лише історія про шпигунські пригоди. Це також роман-гра, де автор вправно переплітає сюжетні лінії, коментує події та змушує читача думати над філософськими питаннями. Якщо ви любите книги з неочікуваним сюжетом і глибоким змістом, ця книга точно для вас.


На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете читати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу «Із лисиці — в даму» Їржі Кратохвіл у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Скачати безкоштовно книгу українською «Із лисиці — в даму» Їржі Кратохвіл

Ua-Book
Додати коментар