«Перша клітина. Як людство бореться з раком» Азра Раза

«Перша клітина. Як людство бореться з раком» Азра РазаНазва: Перша клітина. Як людство бореться з раком
Автор: Азра Раза
Рік видання 2023
Жанри: Зарубіжна прикладна і науково-популярна, Медицина
ISBN: 978-617-548-060-1
Фрагмент
 
 

Про книгу «Перша клітина. Як людство бореться з раком» Азра Раза

Азра Раза, лікарка-онколог з Медичного центру Колумбійського університету, відкриває нам світ раку у своїй книзі «Перша клітина. Як людство бореться з раком». Вона вдається до відвертості, розглядаючи рак не лише як медичну проблему, але і як соціальну, економічну, культурну та психологічну проблему. Зрозуміло, чому багато людей ставляться до раку з відчуженням, проте Азра Раза переконана, що таке сприйняття повинно змінитися. Це вимагає нового підходу до дослідження, лікування та співжиття з цим хворобливим станом.

В своїй книзі, Азра Раза ділиться особистою історією, коли вона мусила взяти на себе страшний тягар і стати лікарем для свого коханого чоловіка, який боровся з лейкемією. «Перша клітина» — це не просто розповідь про рак і смерть, а книга, що пропонує читачеві розуміння, заспокоєння та благодать.

Азра Раза пролягає шлях від медицини до літератури, поєднуючи свої дослідження, клінічний досвід та особисті роздуми. Вона залучає нас у світ онкології, де ми знаходимо нові погляди на рак та важливі проблеми, пов’язані з цією хворобою. Авторка використовує свої наукові знання, щоб зрозуміти глибину проблеми раку та пролити світло на шляхи подолання цієї хвороби.


На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете читати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу «Перша клітина. Як людство бореться з раком» Азра Раза у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Скачати безкоштовно книгу українською «Перша клітина. Як людство бореться з раком» Азра Раза

Ua-Book
Додати коментар