«Гінекологія без страху. Все, що варто знати про інтимне здоров’я» Оксана Негрич

«Гінекологія без страху. Все, що варто знати про інтимне здоров'я» Оксана НегричНазва: Гінекологія без страху. Все, що варто знати про інтимне здоров’я
Автор: Оксана Негрич
Рік видання 2023
Жанри: Медицина
ISBN: 9786178257675
Фрагмент

Про книгу «Гінекологія без страху. Все, що варто знати про інтимне здоров’я» Оксана Негрич

Книга “Гінекологія без страху. Все, що варто знати про інтимне здоров’я” від Оксани Негрич – це надзвичайно корисний посібник для кожної жінки, яка прагне зрозуміти та підтримувати своє здоров’я.

А докладніше ви дізнаєтесь, прочитавши цю книгу, як правильно доглядати за собою, які аналізи потрібно здавати, аби моніторити своє здоров’я, та які процедури та вправи допоможуть у збереженні інтимного здоров’я. Чи потрібно хвилюватися через біль при менструації, як контролювати репродуктивну систему та як уникнути інфекцій – усі ці питання мають відповідь у цій книзі.

А що саме трапиться з головною героїнею, ви дізнаєтеся тільки, прочитавши цю захоплюючу книгу, де гінекологиня Оксана Негрич детально розкриває всі аспекти жіночого здоров’я та допомагає кожній жінці зрозуміти та підтримувати своє тіло.

Якщо ви прагнете здоров’я та добробуту, ця книга – ваш найкращий порадник та помічник у цьому складному питанні.


На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете читати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу «Гінекологія без страху. Все, що варто знати про інтимне здоров’я» Оксана Негрич у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Скачати безкоштовно книгу українською «Гінекологія без страху. Все, що варто знати про інтимне здоров’я» Оксана Негрич

Ua-Book
Додати коментар