«Мумія з’їла мою домашку!» Тьяґо Де Мораес

«Мумія з'їла мою домашку!» Тьяґо Де МораесНазва: Мумія з’їла мою домашку!
Автор: Тьяґо Де Мораес
Рік видання 2023
Жанри: Дитяча проза, Дитячі пригоди
ISBN: 9786178093044
Фрагмент
Yakaboo Grenka

Про книгу «Мумія з’їла мою домашку!» Тьяґо Де Мораес

В книзі “Мумія з’їла мою домашку!” Тьяґо Де Мораес вас чекає захоплююча подорож у світ Стародавнього Єгипту. Тут діти зможуть відчути справжню атмосферу пригод, що розгортаються у небезпечному, але неймовірно цікавому місці.

Це не просто книга – це зачаровуючий шлях у світ таємниць, в якому головний герой опиняється у неймовірних пригодах з муміями та стародавніми таємницями. А докладніше ви дізнаєтеся, прочитавши цю книгу, де кожен оберт сюжету захоплює та переносить у цілком новий, захопливий світ.


На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете читати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу «Мумія з’їла мою домашку!» Тьяґо Де Мораес у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Скачати безкоштовно книгу українською «Мумія з’їла мою домашку!» Тьяґо Де Мораес

Ua-Book
Додати коментар