«Едісон. Таємниця зниклого мишачого скарбу» Торбен Кульманн

«Едісон. Таємниця зниклого мишачого скарбу» Торбен КульманнНазва: Едісон. Таємниця зниклого мишачого скарбу
Автор: Торбен Кульманн
Рік видання 2023
Жанри: Дитячі книги, Дитячі пригоди, Зарубіжні дитячі книги
ISBN: 978-966-448-249-0
Фрагмент
Yakaboo

Про книгу «Едісон. Таємниця зниклого мишачого скарбу» Торбен Кульманн

В книзі “Едісон. Таємниця зниклого мишачого скарбу” Торбена Кульмана кожна сторінка – це запрошення у захопливий світ пригод та відкриттів. В цій казковій подорожі допитливе мишеня Піт та його невтомний компаньйон, старий професор, занурюються у підводні глибини Атлантичного океану, де чекають захопливі та небезпечні відкриття.

В книзі розкривається історія пошуку втраченого скарбу, що спочиває на дні океану, але далеко не лише скарбу. Вони знаходять не тільки скарб Пітового родича, але і неймовірні таємниці підводного світу. Від таємничих глибин до захоплюючих відкриттів – ця книга обіцяє залишити вас на межі сидіння, чекаючи, що ж станеться далі.

А докладніше ви дізнаєтеся, поринувши в цей веселий та напружений світ, де на кожному кроці чекають неймовірні пригоди та великі відкриття. Чи знайдуть вони загублений скарб? Що за таємниці приховуються у глибинах океану? Вам залишається тільки скачати цю захоплюючу книгу, щоб розгадати всі загадки разом із героями.

“Едісон. Таємниця зниклого мишачого скарбу” – це книга, яка зачаровує та надихає, розкриваючи дитячу уяву та розвиваючи цікавість до вивчення світу.


На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете читати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу «Едісон. Таємниця зниклого мишачого скарбу» Торбен Кульманн у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Скачати безкоштовно книгу українською «Едісон. Таємниця зниклого мишачого скарбу» Торбен Кульманн

Ua-Book
Додати коментар