«Пан Числовий чорт» Ганс Маґнус Енценсберґер

«Пан Числовий чорт» Ганс Маґнус ЕнценсберґерНазва: Пан Числовий чорт
Автор: Ганс Маґнус Енценсберґер
Рік видання 2024
Жанри: Дитячі книги, Зарубіжні дитячі книги
ISBN: 978-617-7914-74-6
Фрагмент
Yakaboo

Про книгу «Пан Числовий чорт» Ганс Маґнус Енценсберґер

У захопливій книзі “Пан Числовий чорт” Ганса Маґнуса Енценсберґера ви зануритеся в світ, де математика перестає бути нудною і стає захоплюючою пригодою.

Роберт не любить математику, але це змінюється, коли він зустрічає Числового чорта — Теплотаксля — у своїх снах. Замість того, щоб лякати, старий чорт розповідає Роберту захоплюючі історії про числа, математичні терміни та принципи.

Протягом дванадцяти ночей Теплотаксль веде Роберта в захопливий світ математики, роблячи її цікавою та доступною. Як Роберт знаходить відповіді на шкільні задачі та розв’язує математичні головоломки, ви теж будете долучатися до цієї захоплюючої подорожі.

Чи зможе Роберт використати свої нові знання в реальному житті? Що приховано в снах та числах? Дізнайтеся більше, занурившись у “Пана Числового чорта”. Приготуйтеся до веселої та освітньої подорожі, де математика стає веселим відкриттям!


На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете читати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу «Пан Числовий чорт» Ганс Маґнус Енценсберґер у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Скачати безкоштовно книгу українською «Пан Числовий чорт» Ганс Маґнус Енценсберґер

Ua-Book
Додати коментар