«Наші втрачені серця» Селесте Інґ

«Наші втрачені серця» Селесте ІнґНазва: Наші втрачені серця
Автор: Селесте Інґ
Рік видання 2023
Жанри: Сучасна проза, Антиутопія, Сучасна зарубіжна література
ISBN: 978-617-8120-88-7
Фрагмент
Yakaboo

Про книгу «Наші втрачені серця» Селесте Інґ

В книзі “Наші втрачені серця” Селесте Інґ відкриває світ, де економічна криза перетворила Америку на країну під авторитарним урядом. Закон ПАКТ призначений “зберегти американську культуру”, але насправді дає владі можливість забирати дітей від дисидентських батьків.

У цьому емоційному романі ви знайдете сюжет про хлопчика Птаха, який опинився під загрозою через свою зовнішність. Виростаючи під надмірною опікою батька, він прагне розкрити таємницю зникнення матері-поетеси. За допомогою таємничого листа із малюнком він розпочинає небезпечний пошук.

Це оповідь про відчайдушне бажання батьків захистити своїх дітей у світі несправедливості. Авторка створює історію, що показує, як митці намагаються протистояти кричущій несправедливості. Це книга про загублені серця, які об’єднують тих, хто відчуває велику невдоволеність.

“Наші втрачені серця” — це подорож у світ, де шукали винних, але замість цього знаходили солідарність та спільні цінності.


На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете читати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу «Наші втрачені серця» Селесте Інґ у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Скачати безкоштовно книгу українською «Наші втрачені серця» Селесте Інґ

Ua-Book
Додати коментар