«Крила Хаосу» Лара Роса

«Крила Хаосу» Лара РосаНазва: Крила Хаосу
Автор: Лара Роса
Рік видання: 2023
Жанри: Фентезі, Бойове фентезі, Героїчне фентезі
Читати книгу
 
 

Про книгу «Крила Хаосу» Лара Роса

У захопливій книзі “«Крила Хаосу» Лара Роса” вас очікують захоплюючі пригоди, де магія переплітається з сильними почуттями.

Головна героїня, Айлін, втратила свою сутність фенікса та крила і мріє їх повернути. Однак, невдовзі і сама вона стає об’єктом викрадення. Її коханий чоловік готовий на все, щоб повернути не лише її, а й її сутність. Вони ставлять перед собою неймовірну місію – викрасти головний артефакт світу, керований дідом Айлін. Але чи погодиться дід віддати його заради своєї онуки? І що відбудеться, якщо він відмовить?

Ця історія сповнена магії, пригод та великих почуттів. Вас чекає захоплююче чтиво, в якому силу магії можна знайти не лише у заклинаннях, але й у справжньому коханні та рішучості героїв.

На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете читати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу «Крила Хаосу» Лара Роса у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Скачати безкоштовно книгу українською «Крила Хаосу» Лара Роса

Ua-Book
Додати коментар