«Місце під зорями» Анні Кос

«Місце під зорями» Анні КосНазва: Місце під зорями
Автор: Анні Кос
Рік видання: 2023
Жанри: Фентезі, Бойове фентезі, Героїчне фентезі
Читати книгу
 
 

Про книгу «Місце під зорями» Анні Кос

Йорунн прагне додому після довгих років вигнання, втім далеко не всі в степу радіють поверненню законної спадкоємиці трону. Аби звільнити рідний дім від загарбників, дівчина мусить дізнатися, кому з колишніх друзів дійсно можна довіряти, і зробити неможливе: повернути брата з небуття. Та як зробити все це й встигнути віднайти своє справжнє кохання?

Часу на вагання більше нема: вогонь війни вже охопив імперію, демони готові увірватися у світ людей, а у Великому степу починається битва, результат якої визначить нове обличчя світу.

Завершення трилогії.

На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете читати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу «Місце під зорями» Анні Кос у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Скачати безкоштовно книгу українською «Місце під зорями» Анні Кос

Ua-Book
Додати коментар