«Відьмак. Останнє бажання» Анджей Сапковський

«Відьмак. Останнє бажання» Анджей СапковськийНазва: Відьмак. Останнє бажання
Автор: Анджей Сапковський
Рік видання 1993
Жанри: Бойове фентезі, Героїчне фентезі, Зарубіжне фентезі, Книги про чарівників
Серія Відьмак
ISBN: 978-617-12-0985-5,978-617-12-0988-6,978-617-12-0499-7
Фрагмент
Yakaboo Grenka

Читати книгу Скачати книгу

Про книгу «Відьмак. Останнє бажання» Анджей Сапковський

«Останнє бажання» — збірка оповідань письменника Анджея Сапковського у жанрі фентезі, об’єднаних загальним персонажем — відьмаком Геральтом з Рівії. Це перший твір із цикла «Відьмак» як за хронологією, так і за часом написання. Від першого видання у вигляді книги «Відьмак» «Останнє бажання» відрізняється сполучною серією інтерлюдій «Глас розуму».

Від Яруги до Драконячих гір мандрує один з останніх відьмаків – Ґеральт із Рівії. Він зустрічає людей та істот, які чимось дуже нагадують персонажів відомих казок, і намагається зрозуміти, чи залишилося в ньому самому хоч щось від людини. А може, він – тільки додаток до двох своїх мечів: звичайного залізного та відьмачого, з карбованим руків’ям та срібним клинком, який колись стане для нього мечем призначення…

На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете читати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу «Відьмак. Останнє бажання» Анджей Сапковський у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Цитати з книги «Відьмак. Останнє бажання» Анджей Сапковський

Люди любят выдумывать страшилища и страхи. Тогда сами себе они кажутся не столь уродливыми и ужасными. Напиваясь до белой горячки, обманывая, воруя, исхлестывая жен вожжами, моря голодом старую бабку, четвертуя топорами пойманную в курятнике лису или осыпая стрелами последнего оставшегося на свете единорога, они любят думать, что ужаснее и безобразнее их всё-таки привидение, которое ходит на заре по хатам. Тогда у них легчает на сердце. И им проще жить.

Зло – это зло. Меньшее, большее, среднее – все едино, пропорции условны, а границы размыты.

Лютик вдруг обернулся.

— За нами кто-то едет. На телеге!

— Это ж надо! — не оглядываясь, усмехнулся ведьмак. — На телеге! А я-то думал, местные ездят на нетопырях.

— Знаешь, что я тебе скажу? — проворчал трубадур. — Чем ближе к краю света, тем тоньше становятся твои шуточки.

Уважающий себя мужчина не должен называть курвой даже профессиональную проститутку, ибо это низко и отвратительно.

Скачати безкоштовно книгу українською «Відьмак. Останнє бажання» Анджей Сапковський


Скачати txt Скачати pdf

Читати онлайн книгу українською «Відьмак. Останнє бажання» Анджей Сапковський

Ua-Book
Додати коментар