«Голодні ігри» Сюзанна Колінз

«Голодні ігри» Сюзанна КолінзНазва: Голодні ігри
Автор: Сюзанна Колінз
Рік видання 2023
Жанри: Фентезі, Бойове фентезі, Героїчне фентезі
ISBN: 9786175482254
Фрагмент
Yakaboo Grenka

Про книгу «Голодні ігри» Сюзанна Колінз

В книзі “Голодні ігри” Сюзанни Колінз вас чекає захоплива подорож у світ постапокаліптичного Панему, де кожен рік відбуваються жахливі Голодні ігри — битва на смерть між молодими людьми. Шістнадцятирічна Катніс Евердін, викликана добровольцем, стає трибутом від Округу 12, готова боротися за своє життя і життя своєї сестри.

Це історія про виживання, сміливість і відданість, про те, як навіть у найтемніших моментах може знайтися сила і надія. Катніс змушена протистояти не лише іншим трибутам, а й самому безжалісному світу, де кожен крок може стати останнім.

А що саме трапиться з головною героїнею, які випробування чекають на її шляху та які ризики вона готова підйняти, ви дізнаєтеся тільки, прочитавши роман “Голодні ігри” від Сюзанни Колінз.


На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете читати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу «Голодні ігри» Сюзанна Колінз у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Скачати безкоштовно книгу українською «Голодні ігри» Сюзанна Колінз

Ua-Book
Додати коментар