“Республіка Дракона” Ребекка Кван

"Республіка Дракона" Ребекка КванНазва: Республіка Дракона
Автор: Ребекка Кван
Рік видання 2022
Жанри: Фентезі, Бойове фентезі, Героїчне фентезі, Зарубіжне фентезі
ISBN: 9786178023096
Фрагмент
 

Про книгу “Республіка Дракона” Ребекка Кван

Третя Макова війна була довгоочікуваною перемогою, але для Жинь вона не принесла нічого, крім гіркоти та ненависті. Шаманка та воїтелька перебуває в полоні своєї мсти, яка підживлює її бажання знищити ворогів.

Жинь переслідують привиди минулого та залежність від опіуму, вона ховається від кривавих наказів свого бога, який наказує їй брати на себе жорстокість. Але з часом, любов до рідної Нікані примушує її відмовитися від союзників-зрадників та сподіватися лише на себе та на смертоносну силу вогненного Фенікса.

Ризикуючи своїм життям, Жинь кидається у полум’я нової війни, розуміючи, що передусім має перемогти вогонь, який знищує її зсередини. Вона має вибір – покинути свою ненависть та знайти спосіб змиритися зі своїм минулим, або залишитися в полоні мсти та дати волю своїй злобі.

“Республіка Дракона” – це глибока історія про те, як втрата коханої людини може змінити життя назавжди. Жинь пережила найбільші болі та страждання, але здатна знайти силу в собі, щоб боротися зі своїми демонами та знайти мир у своєму серці.

На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете читати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу “Республіка Дракона” Ребекка Кван у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Скачати безкоштовно книгу українською “Республіка Дракона” Ребекка Кван

Ua-Book
Додати коментар