«Шепіт за дверима» Т.Дж. Клюн

«Шепіт за дверима» Т.Дж. КлюнНазва: Шепіт за дверима
Автор: Т.Дж. Клюн
Рік видання 2024
Жанри: Фентезі
ISBN: 9786175482155
Фрагмент
Grenka

Про книгу «Шепіт за дверима» Т.Дж. Клюн

В книзі «Шепіт за дверима» Т.Дж. Клюн вас чекає незабутня подорож у світ між життям і смертю. Сюжет розгортається навколо Воллеса, який раптово розуміє, що його життя тільки-но стало далеким минулим. А докладніше ви дізнаєтеся, поглибившись у сторінки цієї захопливої книги, яка вчить не лише жити, але й цінувати кожен момент.

А що саме трапиться з головним героєм ви дізнаєтеся тільки скачавши цю книгу, адже його пригоди виявляються більш неймовірними, ніж може здатися на перший погляд. Провідний між життям і смертю, Воллес прагне прожити ці дні на повну, як ніколи раніше, вирішуючи різноманітні проблеми, що виникають у світі після смерті.

Книга «Шепіт за дверима» – це не просто розповідь про життя та смерть, а цілком новий погляд на існування. Вона змушує задуматися над тим, що насправді важливо у житті, і нагадує, що кожен момент – це подарунок, який варто цінувати.


На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете читати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу «Шепіт за дверима» Т.Дж. Клюн у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Скачати безкоштовно книгу українською «Шепіт за дверима» Т.Дж. Клюн

Ua-Book
Додати коментар