«Вавилон. Прихована історія» Ребекка Кван

«Вавилон. Прихована історія» Ребекка КванНазва: Вавилон. Прихована історія
Автор: Ребекка Кван
Рік видання 2023
Жанри: Фентезі, Історичне фентезі, Зарубіжне фентезі
ISBN: 9786178023805
Фрагмент
Yakaboo

Про книгу «Вавилон. Прихована історія» Ребекка Кван

Книга “Вавилон. Прихована історія” Ребекки Кван – це захоплююче подорожування у світ студентських революцій, колоніального спротиву та магічного перекладу. 1828 рік. Молодого Робіна Свіфта забирає загадковий професор Ловелл до Лондону, залишивши його сиротою після холери у Кантоні.

В Оксфордському університеті, відомому як Вавилон, Робін навчається латині, давньогрецькій та китайській. Але Вавилон – це не лише місце навчання, це центр магічного перекладу. Тут студенти володіють сріблярством, мистецтвом проявлення значеннєвих втрат у перекладі за допомогою срібних зливків. Ця таємна сила допомагає Британській імперії в її колоніальних прагненнях.

Робін мріє про знання і історію, але знає, що служити Вавилону означає зрадити свою батьківщину. Що трапиться, коли імперська влада зіштовхне Робіна з його корінням? А що приховує таємнича вежа Вавилона?

Ця книга – це епічне фентезі, де історія, мова та магія переплітаються у захоплюючій суміші. Ви дізнаєтеся, як Робін стає ключовим гравцем у великій грі імперії, а також, як він розв’язує головоломку мови та перекладу. А докладніше ви дізнаєтесь, прочитавши цей роман, який вас заворожить з перших сторінок. А що саме трапиться з головним героєм ви дізнаєтеся тільки скачавши цю захопливу книгу.


На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете читати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу «Вавилон. Прихована історія» Ребекка Кван у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Скачати безкоштовно книгу українською «Вавилон. Прихована історія» Ребекка Кван

Ua-Book
Додати коментар