«Врятувати чужинку» Кристина Асецька

«Врятувати чужинку» Кристина АсецькаНазва: Врятувати чужинку
Автор: Кристина Асецька
Рік видання: 2023
Жанри: Фентезі, Героїчне фентезі, Любовне фентезі, Пригодницькі книги
Читати книгу
 

Про книгу «Врятувати чужинку» Кристина Асецька

У романі “Врятувати чужинку” від Крістіни Асецької розгортається захоплива історія кохання та пригод. Головна героїня виходить заміж за незнайомця, щоб уникнути небезпеки, але виявляє, що цей шлюб призведе до зустрічі зі своєю справжньою долею.

Між нею і її чоловіком встановлюється складне та заборонене кохання, в якому вони намагаються приховати свої почуття від оточуючих. Проте, вони не можуть уникнути тяжких випробувань і небезпеки, що лічить їх шлюб.

Ця книга захоплює читача своєю емоційною напруженістю, небезпекою та непередбачуваними подіями. Чи зможе кохання перемогти всі труднощі і заборони на їхньому шляху?

На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете читати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу «Врятувати чужинку» Кристина Асецька у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Скачати безкоштовно книгу українською «Врятувати чужинку» Кристина Асецька

Ua-Book
Додати коментар