«Warhammer 40.000. Єресь Гора. Сходження Гора. Зерна єресі посіяно» Ден Абнетт

«Warhammer 40.000. Єресь Гора. Сходження Гора. Зерна єресі посіяно» Ден АбнеттНазва: Warhammer 40.000. Єресь Гора. Сходження Гора. Зерна єресі посіяно
Автор: Ден Абнетт
Рік видання 2023
Жанри: Фентезі, Бойове фентезі
ISBN: 9786177885480
Фрагмент

Про книгу «Warhammer 40.000. Єресь Гора. Сходження Гора. Зерна єресі посіяно» Ден Абнетт

Триває 31-ше тисячоліття. Під великодушним правлінням Безсмертного Імператора, Імперіум Людей простягся через усю Галактику. Це золотий вік відкриттів і завоювань. Але зараз, напередодні перемоги, Імператор залишає фронт і доручає великий хрестовий похід своєму улюбленому синові Гору. Чи зможе ідеалістичний Гор, отримавши підвищення до Магістра Війни, втілити грандіозний задум Імператора, чи ж це посіє зерна єресі поміж його братів?
«Сходження Гора» — це перша частина епічної оповіді «Єресь Гора» про галактичну громадянську війну, яка поставила людство на межу вимирання.


На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете читати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу «Warhammer 40.000. Єресь Гора. Сходження Гора. Зерна єресі посіяно» Ден Абнетт у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Скачати безкоштовно книгу українською «Warhammer 40.000. Єресь Гора. Сходження Гора. Зерна єресі посіяно» Ден Абнетт

Ua-Book
Додати коментар