«Моя не маленька слабкість» Талі Верне

«Моя не маленька слабкість» Талі ВернеНазва: Моя не маленька слабкість
Автор: Талі Верне
Рік видання: 2024
Жанри: Любовні романи, Сучасні любовні романи, Короткі любовні романи
Читати книгу
 

Про книгу «Моя не маленька слабкість» Талі Верне

Книга “Моя не маленька слабкість” Талі Верне – це захоплива історія про зустріч двох людей, яких здавалося б має розділяти непримиренний ворожнеча, але судьба вирішує інше.

Руслана і Данило – дві особистості, які живуть у світі, де їхні родинні зв’язки визначають їхню долю. Їхні імена сповнені не лише болючої історії, а й сили та пристрасті. Вони – як дві полюси, що притягують один одного, але одночасно відштовхуються від страху та непевності.

Але що станеться, коли зустрінуться ці дві судьби, коли зіткнуться їхні переконання та бажання? А докладніше ви дізнаєтесь, заглибившись у сторінки цієї захопливої книги, де кожен рядок наповнений непередбачуваними поворотами та емоціями.

Не пропустіть можливість відчути власним серцем магію кохання та відкрити для себе нові глибини почуттів. Завантажте “Мою не маленьку слабкість” Талі Верне вже зараз і підкоріться чарівності цієї захопливої історії.

На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете читати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу «Моя не маленька слабкість» Талі Верне у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Скачати безкоштовно книгу українською «Моя не маленька слабкість» Талі Верне

Ua-Book
Додати коментар