«Таємниця Адама» Наталі Ліон

«Таємниця Адама» Наталі ЛіонНазва: Таємниця Адама
Автор: Наталі Ліон
Рік видання: 2024
Жанри: Любовні романи, Сучасні любовні романи, Короткі любовні романи
Читати книгу
 

Про книгу «Таємниця Адама» Наталі Ліон

Книга “Таємниця Адама” Наталі Ліон – це захоплююче та напружене полотно, що розкриває перед читачем вибухову суміш інтриги, помилок та страху. Одна ніч, одна помилка і весь світ перевертається з ніг на голову.

У цій книзі ви знайдете головну героїню, яка вимушена стати свідком страшної події, яка змінює не лише її власне життя, а й життя інших людей. Таємниця, що залишилася за межами розуміння, примушує її діяти на межі відчайдушності та зіткнутися зі світом, де правда переплітається з брехнею, а відповідальність і влада стають найбільшою загрозою.

А докладніше про те, які таємниці приховує життя головного героя, які помилки вплинули на його майбутнє та що саме трапиться з ним і його оточенням, ви дізнаєтеся, прочитавши цей захопливий роман. “Таємниця Адама” – це не лише історія про відчайдушність у пошуках правди, але й про мужність зіткнутися зі своїми найтемнішими страхами і вибором між тим, що правильно, і тим, що необхідно.

На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете читати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу «Таємниця Адама» Наталі Ліон у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Скачати безкоштовно книгу українською «Таємниця Адама» Наталі Ліон

Ua-Book
Додати коментар