«Присягнись, що моя» Поліна Ендрі

«Присягнись, що моя» Поліна ЕндріНазва: Присягнись, що моя
Автор: Поліна Ендрі
Рік видання: 2024
Жанри: Любовні романи, Сучасні любовні романи, Короткі любовні романи
Читати книгу
 

Про книгу «Присягнись, що моя» Поліна Ендрі

Книга “Присягнись, що моя” Поліни Ендрі – це нестримна емоційна атмосфера, що заворожує з перших рядків і не відпускає до самого кінця. Одна зустріч, одна обіцянка і весь світ перевертається з ніг на голову.

У цій книзі ви знайдете головну героїню, яка змушена стикнутися з найбільшим випробуванням – втратою віри в себе та своє майбутнє. Обіцяла себе чоловікові, що вибрав її, але стала забутою після того, як подарувала йому все, що він хотів. Тепер вона стоїть перед важким вибором – боротьбою за відносини або за свою незалежність і гідність.

А докладніше про те, як вона розплутується в мережі зради та непевності, які таємниці приховує її минуле, і що саме трапиться з нею та її майбутнім, ви дізнаєтеся, прочитавши цей захопливий роман. “Присягнись, що моя” – це не просто історія про відчайдушну боротьбу за кохання, але й про самопізнання та відкриття справжньої сили у собі.

На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете читати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу «Присягнись, що моя» Поліна Ендрі у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Скачати безкоштовно книгу українською «Присягнись, що моя» Поліна Ендрі

Ua-Book
Додати коментар