«Зрада. Давай почнемо спочатку» Ірина Лісовська

«Зрада. Давай почнемо спочатку» Ірина ЛісовськаНазва: Зрада. Давай почнемо спочатку
Автор: Ірина Лісовська
Рік видання: 2024
Жанри: Любовні романи, Сучасні любовні романи, Короткі любовні романи
Читати книгу
 

Про книгу «Зрада. Давай почнемо спочатку» Ірина Лісовська

Книга “Зрада. Давай почнемо спочатку” Ірини Лісовської – це захоплива історія про зраду, віру і боротьбу за виживання у світі, де кожен крок може виявитися судовим.

У цій книзі ви зустрінете головну героїню, яка опинилася у павутині інтриг і зради після того, як добровільно підписала договір на рабство зі своїм новим босом. Тепер її життя залежить від того, як довго вона зможе триматися на плаву, уникнути пасток та врятувати себе від загрози, що чатує з кожним кроком.

А докладніше про те, як головна героїня розгадує загадку свого минулого, які таємниці заховані в її душі, і що саме трапиться з нею та її босом, ви дізнаєтеся, прочитавши цей захопливий роман. “Зрада. Давай почнемо спочатку” – це не просто історія про виживання, але й про внутрішню силу, яка допомагає знайти вихід з будь-якої ситуації.

На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете читати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу «Зрада. Давай почнемо спочатку» Ірина Лісовська у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Скачати безкоштовно книгу українською «Зрада. Давай почнемо спочатку» Ірина Лісовська

Ua-Book
Додати коментар