«Перукарка його красуні» Лана Іссан

«Перукарка його красуні» Лана ІссанНазва: Перукарка його красуні
Автор: Лана Іссан
Рік видання: 2024
Жанри: Любовні романи, Сучасні любовні романи, Короткі любовні романи
Читати книгу
 

Про книгу «Перукарка його красуні» Лана Іссан

Книга “Перукарка його красуні” Лани Іссан – це чарівна історія про зустріч несподіваної, але дуже особливої дівчинки, яка перевертає життя Богдана з ніг на голову.

Все здавалося таким простим, аж поки в життя головного героя не увірвалася ця таємнича дитина з довгими волоссям і довірливими очима. З нею розкриваються таємниці минулого, які відкривають нові перспективи та можливості.

Але чи досить цього знайомства для щастя? Виявляється, що нова знайома – це не лише перукарка, але й особлива людина, яка може змінити долю і стати важливою у житті Богдана та його доньки.

Чи зможуть вони зробити важкий вибір, щоб знайти своє щастя? А що саме трапиться з головними героями, ви дізнаєтеся тільки відкривши сторінки цієї чарівної книги.

Не пропустіть можливість поринути у світ неймовірних змін та відкрити для себе нові можливості. Завантажте “Перукарку його красуні” Лани Іссан і відчуйте всю чарівність цієї непередбачуваної історії.

На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете читати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу «Перукарка його красуні» Лана Іссан у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Скачати безкоштовно книгу українською «Перукарка його красуні» Лана Іссан

Ua-Book
Додати коментар