«Ти підкоришся» Літа Най

«Ти підкоришся» Літа НайНазва: Ти підкоришся
Автор: Літа Най
Рік видання: 2024
Жанри: Любовні романи, Сучасні любовні романи, Короткі любовні романи
Читати книгу
 

Про книгу «Ти підкоришся» Літа Най

Книга “Ти підкоришся” Літа Най – це захоплива подорож у світ внутрішніх боротьб і перемог. Стрімка й нестримна, вона поглине вас з перших рядків і не відпустить до останньої сторінки.

У цій книзі ви знайдете головну героїню, яка відчайдушно бореться за свою незалежність і гідність у світі, що не завжди щедро відноситься до неї. Але коли на її шляху з’являється самозакоханий мажор, який мріє підкорити всіх, вона вирішує, що це вже за межами її терпіння. Чи зможе вона протистояти йому? А що саме трапиться з головною героїнею ви дізнаєтеся тільки скачавши і читаючи цей захоплюючий роман.

“Ти підкоришся” – це не просто історія про відчайдушну боротьбу за своє місце під сонцем. Це історія про самопізнання, про віру в себе і про те, як навіть у найскладніші моменти життя можна знайти силу для подолання перешкод. А докладніше про цю захопливу подорож ви дізнаєтесь прочитавши роман “Ти підкоришся” від Літа Най.

На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете читати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу «Ти підкоришся» Літа Най у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Скачати безкоштовно книгу українською «Ти підкоришся» Літа Най

Ua-Book
Додати коментар