«І наостанок» Генрі Марш

«І наостанок» Генрі МаршНазва: І наостанок
Автор: Генрі Марш
Рік видання 2023
Жанри: Медицина
ISBN: 9789664482322
Фрагмент
Yakaboo

Про книгу «І наостанок» Генрі Марш

Книга “І наостанок” від Генрі Марша – це розповідь про нейрохірурга, який після багаторічної практики знаходиться на порозі власної смерті. Ця книга розкриває заплутаний шлях від лікаря до пацієнта, коли ім’я автора вже замість на білому халаті записане на медичній картці хворого.

Генрі Марш поділяється своїми спогадами про минуле і роздумує над справами, які ще залишилися незавершеними. Ця книга – це відверта і елегійна розповідь про життя та смерть, про те, що має справжню цінність. Автор зачарований таємницями науки і мозку, він розглядає красу природи і висловлює свою глибоку любов до родини.

“І наостанок” – це книга, яка заставляє задуматися про сенс життя та його красу. Вона дарує нам можливість поглянути на світ очима людини, яка стикається зі своєю власною смертю. Ця книга – це світла і пронизлива оповідь, яка допомагає нам зрозуміти, що справді важливо в цьому світі.

Якщо ви шукаєте книгу, яка вразить вас своєю емоційною глибиною та мудрістю автора, “І наостанок” Генрі Марша – ваш вибір. Ви дізнаєтеся більше про життя, смерть і те, що залишається важливим в кінці нашого шляху.


На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете читати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу «І наостанок» Генрі Марш у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Скачати безкоштовно книгу українською «І наостанок» Генрі Марш

Ua-Book
Додати коментар