“Зовнішня icторiя. Усе про ваші очі” Таня С. Ґлейзер, Генрі Л. Фенг, Шерон Фекрат

"Зовнішня icторiя. Усе про ваші очі" Таня С. Ґлейзер, Генрі Л. Фенг, Шерон ФекратНазва: Зовнішня icторiя. Усе про ваші очі
Автор: Таня С. Ґлейзер, Генрі Л. Фенг, Шерон Фекрат
Рік видання 2023
Жанри: Медицина
ISBN: 978-617-12-9884-2
Фрагмент
 

Про книгу “Зовнішня icторiя. Усе про ваші очі” Таня С. Ґлейзер, Генрі Л. Фенг, Шерон Фекрат

Зір – один із важливих інструментів сприйняття світу, складова повноцінного життя людини. Та, на жаль, наші очі, так само як інші частини тіла, вразливі до хвороб, травм, інфекцій та вікового зношення. Неправильно підібрані ліки можуть стати причиною сліпоти, а банальний кон’юнктивіт добряче поп’є вашої крові у разі неправильної діагностики. Як захистити свій зір і зберегти його до самої старості? Тріада лікарів-офтальмологів пропонує вирушити в захопливу подорож дивовижним та складним світом очей: від їхньої будови до унікальних специфічних аномалій сітківки та кольору “чоловічків”.

Анатомія ока та як воно працює;
Засоби корекції зору та вся правда про окуляри;
Блефарит, кон’юнктивіт, синдром сухого ока: види та профілактика захворювань очей;
Косметична хірургія повік та життя з вадами зору;
Вікові зміни ока та вплив хронічних хвороб на зір тощо.
Це просте, місцями дотепне, інформативне експертне керівництво стане на варті здоров’я ваших очей, запобіжить хворобам і не дасть інфекціям зіпсувати вам життя.

На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете читати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу “Зовнішня icторiя. Усе про ваші очі” Таня С. Ґлейзер, Генрі Л. Фенг, Шерон Фекрат у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Скачати безкоштовно книгу українською “Зовнішня icторiя. Усе про ваші очі” Таня С. Ґлейзер, Генрі Л. Фенг, Шерон Фекрат

Ua-Book
Додати коментар