«Анатомія для художників. Наочний посібник із зображення людського тіла» Джахірул Амін

«Анатомія для художників. Наочний посібник із зображення людського тіла» Джахірул АмінНазва: Анатомія для художників. Наочний посібник із зображення людського тіла
Автор: Джахірул Амін
Рік видання 2022
Жанри: Зарубіжна освітня література
ISBN: 9786178025212
Фрагмент
 

Про книгу «Анатомія для художників. Наочний посібник із зображення людського тіла» Джахірул Амін

Книга “Анатомія для художників. Наочний посібник із зображення людського тіла” авторства Джахірула Аміна є незамінним джерелом знань для всіх, хто цікавиться мистецтвом. Автор зосередився на анатомії людини, розглядаючи її як фундамент для створення реалістичних творів мистецтва.

Книга містить докладний опис структури тіла людини, її скелетної, м’язової та нервової систем. Автор розглядає кожну частину тіла окремо, починаючи з голови і закінчуючи стопами, детально описуючи будову і функції кісток, м’язів та суглобів. Книга містить безліч ілюстрацій, що допомагають читачам краще зрозуміти анатомію людини та її взаємозв’язки.

Джахірул Амін не обмежується тільки теоретичними відомостями про анатомію, а також розглядає її практичне застосування в мистецтві. Він ділиться своїм досвідом та підказує, як правильно відобразити різні пози та рухи, що допомагає художникам створювати більш реалістичні твори.

Крім того, у книзі є декілька розділів, присвячених особливостям анатомії різних вікових груп, таких як діти та літні люди. Автор наголошує на важливості розуміння анатомічних особливостей кожної групи, що дозволяє художникам створювати більш реалістичні зображення.


На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете читати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу «Анатомія для художників. Наочний посібник із зображення людського тіла» Джахірул Амін у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Скачати безкоштовно книгу українською «Анатомія для художників. Наочний посібник із зображення людського тіла» Джахірул Амін

Ua-Book
Додати коментар

  1. ОЛЬГА

    Дякую за посібник

    Відповіcти