“Сни про Херсон” Артем Петрик

"Сни про Херсон" Артем ПетрикНазва: Сни про Херсон
Автор: Артем Петрик
Рік видання 2023
Жанри: Історична література, Історії з життя, Книги про війну, Сучасна українська література
ISBN: 9786175512883
Фрагмент
 

Про книгу “Сни про Херсон” Артем Петрик

Артем Петрик — кандидат історичних наук, старший науковий співробітник Інституту історії та археології Балтійського регіону (Клайпедський університет, Литва), став свідком та активним учасником подій упродовж усієї «Херсонської Голгофи». Його книжка про подвиг і малодушність, про спротив і розправу, про відчай та надію, про останні передсмертні листи та вільні сни в неволі, про тих, хто мріяв, але не дожив, і про тих, хто вижив усупереч безжальному кривавому часу, хто, попри терор окупантів та крики катівень, вірив у визволення і не здавався, не зрадив друзів і принципи — не зрадив Україну.

На цих сторінках – пам’ять про всіх наших, хто вічно тінями стоятиме за плечима й подихом теплого вітру з таврійських степів не дасть забути, як боровся Херсон, як здобув славу національного символу спротиву й відданості Батьківщині, як став складовою нової українськості доби Великої визвольної війни. В основу книжки покладено записи в щоденнику, який автор вів в окупації, під час звільнення міста та перших тижнів потому.

На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете читати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу “Сни про Херсон” Артем Петрик у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Скачати безкоштовно книгу українською “Сни про Херсон” Артем Петрик

Ua-Book
Додати коментар