«Подорож до країни Зе-Ка» Юлій Марголін

«Подорож до країни Зе-Ка» Юлій МарголінНазва: Подорож до країни Зе-Ка
Автор: Юлій Марголін
Рік видання 2023
Жанри: Книги про війну, Військова справа
ISBN: 978-966-378-975-0
Фрагмент
Yakaboo

Про книгу «Подорож до країни Зе-Ка» Юлій Марголін

Відкрийте для себе вражаючу історію виживання, героїзму та незламної волі в книзі “Подорож до країни Зе-Ка” від автора Юлія Марґоліна. Ця книга є сповіддю людини, яка пережила найжахливіші сторінки історії, але не втратила гідності та надії.

Поочередно вразливий та міцний, Юлій Марґолін розповідає про своє п’ятирічне в’язницьке існування в концентраційних таборах Радянського Союзу під час Другої світової війни. Він опинився в пеклі окупованих радянськими військами територій та став свідком жорстокостей та невимовних тернувань.

Марґолін бореться за виживання у безжальних умовах ГУЛАГу, але його історія — це не лише оповідь про власну долю. Він ретельно документує життя своїх співтабірників, багато з яких не дожили до визволення. Відчуття гідності та пам’ять про тих, хто помер у неволі, стали головним джерелом сили для автора.

Ця книга — це свідчення про злочини комуністичного режиму проти людяності та невід’ємною частиною історії, яку важко залишити осторонь. Юлій Марґолін пише з надією, що світ дізнається про ці події та засудить злочини, вчинені режимом. “Подорож до країни Зе-Ка” — це важливий твір, який заслуговує на увагу кожного, хто цінує гідність і права людини.


На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете читати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу «Подорож до країни Зе-Ка» Юлій Марголін у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Скачати безкоштовно книгу українською «Подорож до країни Зе-Ка» Юлій Марголін

Ua-Book
Додати коментар