“У чужому домі. Травма вимушеного переміщення: шлях до розуміння і одужання” Ренос Пападопулос

"У чужому домі. Травма вимушеного переміщення: шлях до розуміння і одужання" Ренос ПападопулосНазва: У чужому домі. Травма вимушеного переміщення: шлях до розуміння і одужання
Автор: Ренос Пападопулос
Рік видання 2023
Жанри: Соціальна психологія, Психотерапія
ISBN: 9786178203368
Фрагмент
 

Про книгу “У чужому домі. Травма вимушеного переміщення: шлях до розуміння і одужання” Ренос Пападопулос

“У чужому домі. Травма вимушеного переміщення: шлях до розуміння і одужання” – це книга, написана з науковою точністю та чутливістю Реноса Пападопулоса, що досліджує досвід людей, які змушені залишити свої домівки у пошуках безпеки. Автор кидає виклик усім стереотипам про вимушене переміщення та відтворює його історичний та культурний контексти.

Книга базується на людському досвіді та занурюється у ключові поняття теми: дім, ідентичність, ностальгійна дезорієнтація, травма та інші. Автор детально та вичерпно розповідає про ці проблеми та дає практичні поради для тих, хто працює із вимушено переміщеними особами, або сам опинився у цих непростих умовах.

Книга є важливим виданням для тих, хто переживає досвід вимушеного переміщення або намагається зрозуміти, як наша психіка реагує на такі непрості умови. Вона допоможе зрозуміти, з якими проблемами стикаються вимушено переміщені особи та як ми можемо допомогти тим, хто постраждав у такий спосіб.

Автор ставить перед нами завдання краще зрозуміти проблеми тих, хто переживає вимушене переміщення, та запрошує нас поглянути на цю тему з іншого ракурсу. Він дає поради для тих, хто допомагає таким людям, та детально розповідає про те, як можна підтримати вимушено переміщених осіб.

На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете читати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу “У чужому домі. Травма вимушеного переміщення: шлях до розуміння і одужання” Ренос Пападопулос у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Скачати безкоштовно книгу українською “У чужому домі. Травма вимушеного переміщення: шлях до розуміння і одужання” Ренос Пападопулос

Ua-Book
Додати коментар