«Сховок. Том 1» Масасумі Какідзакі

«Сховок. Том 1» Масасумі КакідзакіНазва: Сховок. Том 1
Переклад: Масасумі Какідзакі
Рік видання: 2023
Тип: Манґа
Жанри: Комікси

Про мангу «Сховок. Том 1» Масасумі Какідзакі

В лісі, окутаному темрявою й поливаним дощем, сеїчі Кірішіма витають зловісні таємниці. Чоловік, який кілька років тому був щасливим батьком та коханою дружиною, сьогодні мислить лише про вбивство своєї власної родини. Про що змінилося в їхньому житті?

“Сховок. Том 1” — це захопливий роман, що розкриває владу темряви над справжніми почуттями. Колись Кірішіма мав все: успішну кар’єру письменника, теплу родину та радість батьківства. Проте, відмовившись від видавця, він опинився у пастці боргів та втратив все, що було дорого.

Ваше зацікавлення розкриє таємницю, чому він полює на свою дружину в лісі. Подивіться, як автор, Масасумі Какідзакі, переплітає драму та таємницю в цьому захоплюючому романі. Вам залишиться доторкнутися до темряви і дізнатися, яким буває життя після втрати.

Розкрийте таємниці “Сховку. Том 1” і підкоріться магією слова, що створює світ, де важливо вижити в темряві власних переживань.

На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете читати онлайн українською та скачати безкоштовно мангу «Сховок. Том 1» Масасумі Какідзакі у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Скачати безкоштовно мангу українською «Сховок. Том 1» Масасумі Какідзакі

Ua-Book
Додати коментар