«Коли завмирає серце Том 5» Еліс Осеман

«Коли завмирає серце Том 5» Еліс ОсеманНазва: Коли завмирає серце Том 5
Автор: Еліс Осеман
Рік видання 2024
Жанри: Книги для підлітків, Комікси, Любовні романи, Сучасна зарубіжна література, Сучасні любовні романи
ISBN: 978-617-7818-91-4
Фрагмент

Про книгу «Коли завмирає серце Том 5» Еліс Осеман

Книга “Коли завмирає серце Том 5” Еліс Осеман привертає вашу увагу своєю відвертою історією кохання та дружби. Нік і Чарлі — молоді хлопці, які ділять непереможний зв’язок, але що станеться, коли вони розійдуться через університет?

Ця книга не лише про кохання та вірність, але й про складні питання психічного здоров’я та розлади харчової поведінки. Вона здатна відкрити вам нові горизонти розуміння себе та оточуючого світу.

Читачі зануряться в емоційний світ Ніка і Чарлі, де кожен момент наповнений важливістю і значенням. А докладніше ви дізнаєтесь про їхні пригоди, прочитавши цей захоплюючий роман, який вже став міжнародним феноменом та багатомільйонним супербестселером.


На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете читати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу «Коли завмирає серце Том 5» Еліс Осеман у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Скачати безкоштовно книгу українською «Коли завмирає серце Том 5» Еліс Осеман

Ua-Book
Додати коментар