«Cyberpunk 2077. Твій Голос» Александра Мотика, Марцин Бляха

«Cyberpunk 2077. Твій Голос» Александра Мотика, Марцин БляхаНазва: Cyberpunk 2077. Твій Голос
Автор: Александра Мотика, Марцин Бляха
Рік видання 2023
Жанри: Комікси
ISBN: 978-617-7782-40-6
Фрагмент
Yakaboo

Про книгу «Cyberpunk 2077. Твій Голос» Александра Мотика, Марцин Бляха

В книзі “Cyberpunk 2077. Твій Голос” Александра Мотика та Марцина Бляхи, техпрацівник стає свідком вуличної битви у Найт-Сіті, де відчуття самотності зникає від несподіваної зустрічі з таємничою жінкою. Їхнє коротке, але насичене зіткнення залишає йому ключовий елемент – чип, що розпочинає небезпечну подорож у киберпанк-реальність.

Читач відправиться на захоплюючий квест у нетрями Найт-Сіті, де технології й кібернетичні модифікації зливаються в одне. Від хитрого клієнта до божевільних кіберпанків та зустрічі з легендарним Джонні Сільвергендом – кожна сторінка книги наближає до вирішального моменту.

А чого саме чип приховує і яку таємницю приховує Найт-Сіті? Це можна дізнатися лише вглиблюючись у вражаючий світ кіберпанку, де автори плітають історію не лише про пригоди і небезпеку, але й про пошуки справжнього кохання та зрозуміння, що в цьому відмінному від реальності світі, місцям для почуттів майже не залишилося. А докладніше ви дізнаєтеся, прочитавши цей захоплюючий роман.


На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете читати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу «Cyberpunk 2077. Твій Голос» Александра Мотика, Марцин Бляха у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Скачати безкоштовно книгу українською «Cyberpunk 2077. Твій Голос» Александра Мотика, Марцин Бляха

Ua-Book
Додати коментар