«Туалетний привид Ханако. Том 1» AidaIro

«Туалетний привид Ханако. Том 1» AidaIroНазва: Туалетний привид Ханако. Том 1
Переклад: AidaIro
Рік видання: 2023
Тип: Манґа
Жанри: Комікси

Про мангу «Туалетний привид Ханако. Том 1» AidaIro

У чарівній Академії Камоме чути слухи про сім загадкових таємниць, і серед них — привид дівчинки Ханако. Легенда говорить, що його можна знайти у третій кабінці жіночої вбиральні на третьому поверсі старої шкільної будівлі. Той, хто викличе його, може здійснити будь-яке бажання. Нене Яшіро, школярка з пристрастю до окультизму, ризикує відвідати цю кімнату з привидами, але Ханако, кого вона знаходить там, не той, кого вона очікувала!

“Туалетний привид Ханако. Том 1” — захоплююча японська манга, написана та проілюстрована дуетом AidaIro. Замішана у світ темряви та невідомості, ця історія веде вас крізь таємничі таємниці привида Ханако та його дивовижний світ.

Нене стає помічницею Ханако, допомагаючи йому зберігати баланс між світом духів і людьми, розкриваючи темряву його минулого. Вам представиться унікальна можливість доторкнутися до таємниць світу Ханако, які вам залишиться розкрити з перших сторінок.

Заплутайте в світ таємниць “Туалетного привида Ханако. Том 1” та відчуйте чарівність Японії, в якій дива переплітаються з реальністю.

На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете читати онлайн українською та скачати безкоштовно мангу «Туалетний привид Ханако. Том 1» AidaIro у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Скачати безкоштовно мангу українською «Туалетний привид Ханако. Том 1» AidaIro

Ua-Book
Додати коментар