Аудіокнига «Гітлер і Сталін. Тирани та Друга світова війна» Лоренс Ріс

Аудіокнига «Гітлер і Сталін. Тирани та Друга світова війна» Лоренс РісНазва: Гітлер і Сталін. Тирани та Друга світова війна
Автор: Лоренс Ріс
Рік видання 2021
Жанри: Біографії і Мемуари
Тривалість: 19 год 41 хв
Слухати книгу

Про аудіокнигу «Гітлер і Сталін. Тирани та Друга світова війна» Лоренс Ріс

Тридцятирічне дослідження, викладене зрозумілою мовою. Книга, що зазирає в потаємні куточки Кремля і Райхстагу – і в голови тиранів другої світової. Українська версія, що вийшла одночасно з оригіналом і стала першим іноземним перекладом довгоочікуваного видання.

Гітлер і Сталін — два, мабуть, найвідоміші тирани XX століття. Хоч вони й перебували в опозиції один до одного, все ж були втіленням єдиного принципу авторитарної влади. Злочини сталінського режиму не менш жахливі, аніж нацистського, та за цими двома лідерами люди чомусь йшли до кінця. Чому?

Лоренс Ріс 30 років розпитував саме цих людей про їхні згадки щодо подій Другої світової — і вмістив в цій книзі сповіді тих, хто наживо був свідком правління двох тиранічних історичних постатей. На основі розповідей солдат Червоної армії та вермахту, цивільного населення та навіть тих, хто перебував у найближчому оточенні до Гітлера і Сталіна, Лоренс Ріс зміг передати залаштунки кривавого протистояння, таємних політичних процесів та нещадних доленосних рішень.

Це повна аудіоверсія, яка включає всі розділи, наявні в паперовій книзі.

На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете слухати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу «Гітлер і Сталін. Тирани та Друга світова війна» Лоренс Ріс у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Ua-Book
Додати коментар