«Позивний для Йова. Хроніки вторгнення» Олександр Михед

«Позивний для Йова. Хроніки вторгнення» Олександр МихедНазва: Позивний для Йова. Хроніки вторгнення
Автор: Олександр Михед
Рік видання 2023
Жанри: Біографії і Мемуари
ISBN: 978-966-448-135-6
Фрагмент

Про книгу «Позивний для Йова. Хроніки вторгнення» Олександр Михед

Книга “Позивний для Йова. Хроніки вторгнення” Олександра Михеда — це важливий свідчення про переживання та втрати українців під час війни.

Автор, розпочавши писати книгу в перший день вторгнення, протягом тринадцяти місяців ділився своїми думками та переживаннями, а також переказував історії інших людей, які пережили цей тяжкий період. Він описує, як змінюється мова й повсякденне життя під впливом війни, як втрачаємо близьких і домівки, які зміни відбуваються з дітьми, і яку спадщину ми залишимо майбутнім поколінням.

Ця книга — не лише особисті роздуми автора, але й спроба висловити відчуття та думки багатьох українців. Вона ставить перед читачем важливі питання про те, хто ми є у цій війні та які наслідки вона має для кожного з нас.

А докладніше ви дізнаєтесь про ці хроніки вторгнення, прочитавши “Позивний для Йова” Олександра Михеда.


На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете читати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу «Позивний для Йова. Хроніки вторгнення» Олександр Михед у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Скачати безкоштовно книгу українською «Позивний для Йова. Хроніки вторгнення» Олександр Михед

Ua-Book
Додати коментар