«Втеча з Табору 14» Харден Блейн

«Втеча з Табору 14» Харден БлейнНазва: Втеча з Табору 14
Автор: Харден Блейн
Рік видання 2024
Жанри: Біографії і Мемуари
ISBN: 978-617-8154-04-2
Фрагмент

Про книгу «Втеча з Табору 14» Харден Блейн

Книга “Втеча з Табору 14” Хардена Блейна — це захоплююча історія про неймовірну втечу з найжорстокішого тоталітарного режиму, що існує у світі.

Шін Тон-Хьок народився та виріс у в’язниці, де сталося все, що він знає про життя. Він пережив безліч жахливих подій, відчував на собі суворість режиму і вивчав уроки виживання у безжальному середовищі табору. Проте, коли настав час втекти, Шін відчайдушно взявся за цей ризикований крок, щоб знайти свободу.

Автор цієї книги, американський журналіст Блейн Гарден, розповідає історію Шіна з вражаючими деталями та емоційною силою. Його оповідь захоплює, розкриваючи перед читачем важливі моменти життя Шіна та його неймовірний шлях до волі.

Читаючи “Втечу з Табору 14”, ви пізнаєте справжнє значення мужності, витривалості та боротьби за свободу. Ця книга зачаровує своєю силою й відвертістю, залишаючи за собою слід у серці кожного, хто знайомиться з історією Шіна. А докладніше ви дізнаєтесь, прочитавши цей захоплюючий роман.


На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете читати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу «Втеча з Табору 14» Харден Блейн у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Скачати безкоштовно книгу українською «Втеча з Табору 14» Харден Блейн

Ua-Book
Додати коментар