Аудіокнига «Язиката Хвеська» Андрій Кокотюха

Аудіокниги «Язиката Хвеська» Андрій КокотюхаНазва: Язиката Хвеська
Автор: Андрій Кокотюха
Жанри: Сучасна українська література
Тривалість: 10:59:22
Слухати книгу
 
 

Про аудіокнигу «Язиката Хвеська» Андрій Кокотюха

Робота журналіста “жовтої” газети Максима Бойка – полювати на сенсації. А найкращий спосіб уполювати сенсацію – вигадати її самому. І нашому героєві це вдається. Адже Максим володіє рідкісним даром сплітати неймовірні історії, в які так і хочеться повірити. От якби при цьому ще його красуня дружина Ірина вміла тримати язика за зубами…
Авантюрно-кримінальна комедія “Язиката Хвеська” – роман Андрія Кокотюхи, який не лише розважить читача, а й покаже знайомі кожному сучасні українські реалії та звичаї під несподіваним кутом зору. Звісно, не обійдеться тут і без детективної інтриги.
Книга здобула ІІІ премію на конкурсі “Коронація слова”.

На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете слухати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу «Язиката Хвеська» Андрій Кокотюха у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Ua-Book
Додати коментар