«ЇЇ вишиване життя» Світлана Талан

«ЇЇ вишиване життя» Світлана ТаланНазва: ЇЇ вишиване життя
Автор: Світлана Талан
Рік видання 2024
Жанри: Сучасна проза, Сучасна українська література, Біографії і Мемуари
ISBN: 9786171506756
Фрагмент

Про книгу «ЇЇ вишиване життя» Світлана Талан

Книга “Її вишиване життя” Світлани Талан — це неповторний роман-біографія про видатну українку, яка змінила світ своїми діями і пристрастю до культури свого народу.

На початку історії ми знайомимось з маленькою Полінькою, що народилася на хуторі Теребеньки у Глухівщині. Її батьки мріють про щасливу долю для неї, але хто міг здогадатися, які висоти вона досягне?

Цей рухливий і емоційний роман розповідає про життєвий шлях Пелагеї Бартош-Литвинової, її боротьбу зі складнощами та здобутки в етнографії і фольклористиці. Вона не мала великих статків чи впливових покровителів, але її пристрасть до культури та мови свого народу зробила її великою.

“Її вишиване життя” — це вражаюча історія, яка зачаровує та надихає. А докладніше ви дізнаєтесь, прочитавши цей захоплюючий роман.


На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете читати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу «ЇЇ вишиване життя» Світлана Талан у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Скачати безкоштовно книгу українською «ЇЇ вишиване життя» Світлана Талан

Ua-Book
Додати коментар