«Майстри масштабування. Неочевидні істини від найуспішніших підприємців світу» Рід Гоффман, Джун Коен, Дерон Тріфф

«Майстри масштабування. Неочевидні істини від найуспішніших підприємців світу» Рід Гоффман, Джун Коен, Дерон ТріффНазва: Майстри масштабування. Неочевидні істини від найуспішніших підприємців світу
Автор: Рід Гоффман, Джун Коен, Дерон Тріфф
Рік видання 2023
Жанри: Бізнес-книги, Історії успіху, Біографії і Мемуари
ISBN: 978-617-8203-23-8
Фрагмент
Yakaboo

Про книгу «Майстри масштабування. Неочевидні істини від найуспішніших підприємців світу» Рід Гоффман, Джун Коен, Дерон Тріфф

Книга “Майстри масштабування. Неочевидні істини від найуспішніших підприємців світу” – це своєрідний ключ до великого успіху в бізнесі, який автори подають через призму підприємницького мислення. Рід Гоффман, засновник LinkedIn і ведучий подкасту “Майстри масштабування”, разом з Джун Коен і Дероном Тріфф, пропонує читачеві глибокий інсайт у світ сучасного підприємництва, розкриваючи неочевидні істини через інтерв’ю з відомими лідерами компаній.

Ця книга – це навіть більше, ніж поради від успішних підприємців. Вона перетворюється на платформу для подорожі в історії успішних компаній, таких як Apple, Nike, Netflix, Google і багатьох інших. Ви зможете заглибитися в думки відомих лідерів і дізнатися про їхні методи, стратегії та виклики, які вони зустріли на своєму шляху до успіху.

Книга доповнена власним досвідом авторів, що додає їй особливу цінність. Її сторітелінг приваблює, а аналітичний підхід розкриває найважливіші засади підприємницького шляху. Вона переконує читача переосмислити своє бізнес-бачення і переважити найпоширеніші міфи.

“Майстри масштабування” – це не тільки інструкція до досягнення успіху, але й джерело натхнення для всіх, хто прагне розширити горизонти у світі підприємництва. Вона надихне вас долати перешкоди і створити продукт, який змінить світ.


На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете читати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу «Майстри масштабування. Неочевидні істини від найуспішніших підприємців світу» Рід Гоффман, Джун Коен, Дерон Тріфф у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Скачати безкоштовно книгу українською «Майстри масштабування. Неочевидні істини від найуспішніших підприємців світу» Рід Гоффман, Джун Коен, Дерон Тріфф

Ua-Book
Додати коментар