«Взуття-буття. Історія Nike, розказана її засновником» Філ Найт

«Взуття-буття. Історія Nike, розказана її засновником» Філ НайтНазва: Взуття-буття. Історія Nike, розказана її засновником
Автор: Філ Найт
Рік видання 2022
Жанри: Бізнес-книги, Історії успіху, Біографії і Мемуари
ISBN: 978-617-8115-61-6
Фрагмент
Yakaboo Grenka

Про книгу «Взуття-буття. Історія Nike, розказана її засновником» Філ Найт

Мало хто знає, що Філ Найт у підлітковому віці не мав змоги купити собі якісні кросівки. Ця історія — про величну взуттєву компанію, що почалася з півсотні позичених доларів. «Взуття-буття» — про те, як із пустими кишенями укладати багатомільйонні угоди й залишатися у виграші. Про те, як зібрати команду професіоналів і за роки роботи втратити лише двох топ-менеджерів. Про біг як спосіб ведення бізнесу та філософію.


На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете читати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу «Взуття-буття. Історія Nike, розказана її засновником» Філ Найт у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Скачати безкоштовно книгу українською «Взуття-буття. Історія Nike, розказана її засновником» Філ Найт

Ua-Book
Додати коментар