«Засновники. Історія створення PayPal та Кремнієвої долини» Джимі Соні

«Засновники. Історія створення PayPal та Кремнієвої долини» Джимі СоніНазва: Засновники. Історія створення PayPal та Кремнієвої долини
Автор: Джимі Соні
Рік видання 2023
Жанри: Бізнес-книги, Історії успіху, Біографії і Мемуари
ISBN: 9789669829740
Фрагмент
Yakaboo Grenka

Про книгу «Засновники. Історія створення PayPal та Кремнієвої долини» Джимі Соні

Ілон Маск, Емі Роу Клемент, Пітер Тіль, Джулі Андерсон, Макс Левчин — імена, які бентежать нашу уяву. Колись ці люди були невідомими творцями пересічної компанії, яка проводила онлайн-платежі, а сьогодні їх вважають одними з найвпливовіших у технологічній галузі. Після створення PayPal вони фінансували та консультували провідні компанії світу: Tesla, Facebook, YouTube, SpaceX, Yelp, Palantir, LinkedIn тощо.

Під час роботи вони зіткнулися із жорсткою конкуренцією, внутрішніми розбіжностями, онлайн-шахрайством та крахом доткомів у 2000-х роках, проте їхній успіх був безперечний. Проаналізувавши сотні інтерв’ю та документів, автор розповідає, як ці люди назавжди змінили наш світ.

Завдяки їхній винахідливості та невтомним пошукам було створено багато чого з того, що формує наш світ сьогодні: цифрові стартапи, системи безготівкових валютних операцій, мобільні додатки для грошових переказів.


На нашому літературному сайті UA-Book Ви можете читати онлайн українською та скачати безкоштовно книгу «Засновники. Історія створення PayPal та Кремнієвої долини» Джимі Соні у відповідному форматі: epub, fb2, txt, rtf, pdf на телефон, андроїд, айфон, ipad без реєстрації та sms (смс). Книга – найкращий вчитель, друг та компаньйон. У ній зберігаються таємниці Всесвіту, загадки людини та відповіді на будь-які питання. У нас зібрані найкращі представники як зарубіжної, так і вітчизняної літератури, класичні та сучасні книги, видання з психології та саморозвитку, казки для дітей та роботи виключно для дорослих. Кожен знайде тут саме те, що подарує безліч приємних моментів.

Скачати безкоштовно книгу українською «Засновники. Історія створення PayPal та Кремнієвої долини» Джимі Соні

Ua-Book
Додати коментар